.

 ss

Pobyt w Serail Bath niesie za sobą wiele korzyści zdrowotnych. Podstawową jest korzystny wpływ na sferę psychiczną czyli poprawa samopoczucia. Po zakończonym zabiegu natychmiast odczuwa się rozluźnienie i pozbycie się nagromadzonego napięcia. Niweluje także bóle mięśniowe, a nawet reumatyczne. Oprócz tego przez skórę wydalane są toksyny nagromadzone w organizmie, co oznacza, że zabieg w łaźni błotnej może stanowić doskonałe uzupełnienie procesu detoksykacji organizmu.

 

Cały zabieg, który tu się odbywa można podzielić na 3 etapy: nagrzewanie, nawilżanie i zraszanie. Przed wejściem do łaźni błotnej należy opłukać ciało z potu i nałożonych wcześniej kosmetyków, a następnie delikatnie osuszyć ręcznikiem. Dzięki temu zabiegowi skóra będzie odpowiednio przygotowana na przyjęcie jak największej ilości cennych substancji zawartych w mineralnych glinkach i paście borowinowej

 

Zabiegi w saunie błotnej polecane są osobom, które potrzebują odprężenia, cierpią na regularne bóle mięśniowo-stawowe lub zapalenia skóry. Wizyty z saunie powinny unikać osoby z dolegliwościami układu krążenia lub dotknięci różnego rodzaju infekcjami.

 

Pobyt w Serail Bath to także doskonały rytuał dla par, ze względu na odprężającą i intymną atmosferę, jaka panuje podczas zabiegu. Może stanowić wstęp do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ skóra po rytuale w łaźni błotnej jest doskonale oczyszczona, co wspomaga wchłanianiu substancji odżywczych, nawilżających, regenerujących i kosmetyków.

 

Cechy:

• miejsce relaksu i odprężenia

• temperatura 45°C, wilgotność 100%

• klimat w pomieszczeniu: wilgotny

• zapewnia oczyszczenie organizmu z toksyn

• wspomaga wchłanianie substancji odżywczych, nawilżających i regenerujących

• idealne dla osób cierpiących na regularne bóle mięśniowo-stawowe lub zapalenia skóry

• odradzane osobom z dolegliwościami układu krążenia lub w trakcie infekcji

 

Możliwość korzystania z sauny przy wcześniejszej rezerwacji.

Obowiązuje dodatkowa opłata według cennika zabiegów Spa.