.

Zapraszamy do szkoły pływania Nasze Dziecko, szkoły z wieloletnim doświadczeniem, pioniera w nauczaniu niemowląt.

W Parku Wodnym Sopot szkolenia prowadzimy od 2003 roku.

Lekcje prowadzimy w grupach z podziałem na wiek i stopień zaawansowania. Można też skorzystać z zajęć indywidualnych (dorośli i starsze dzieci). 

Zajęcia dla niemowląt i małych dzieci odbywają się w wydzielonym basenie. Niemowlęta przebywają w wodzie razem ze swoim rodzicem/opiekunem, z którym bawią się i wykonują odpowiednie ćwiczenia mające na celu oswojenie z wodą i nabycie odruchów pomagających w nauce pływania. Starsze, bardziej zaawansowane dzieci korzystają na treningach z torów. Szkolenie prowadzone jest przez instruktora/trenera pływania, posiadającego wymagane kwalifikacje. 

Zalety uczęszczania z dzieckiem na basen:

- stymulują rozwój psychomotoryczny niemowlęcia i dziecka - dziecko, które od pierwszych miesięcy życia ma kontakt z wodą lepiej się rozwija, wzmacnia układ mięśniowo-szkieletowy, koordynację, poprzez różnorodne bodźce nabywa nowe umiejętności i doświadczenia

- dziecko poznaje nowe środowisko - nowe otoczenie, woda, inne dzieci

- uczy współzawodnictwa i działania w grupie, nawiązują się przyjaźnie

- dziecko jest zahartowane - mniej chorób i infekcji

- jest wesoło i ciekawie - na zajęciach wykorzystujemy różnorodne, kolorowe zabawki, bawimy się i uczymy 

Podsumowując, zajęcia w wodzie to wesoła, ciekawa i zdrowa forma spędzania czasu. 

Zapraszamy od środy do soboty po uprzednim zapisaniu się do grupy, więcej szczegółów na naszej stronie www.naszedziecko.com.pl lub pod telefonem 502 07 08 09.