.

Niezbędnik Basenowy

Dla dziecka weź:

- pieluszkę do pływania - nie martw się jeśli zapomnisz, kupisz w naszym sklepiku

- ręcznik kąpielowy

- zestaw ulubionych kosmetyków (balsam po kąpieli, oliwkę)

- strój kąpielowy

- klapki lub inny rodzaj obuwia basenowego

- możesz zabrać koło, pływaczki lub kupić je na miejscu w naszym sklepiku albo poszperać na hali basenowej

 

*Dzieci do lat trzech nie płacą, jeśli pracownik będzie miał wątpliwości co do wieku dziecka poprosi o stosowny dokument, jeśli nie będziesz go posiadał, kasjer sprzeda Ci bilet dla dziecka.

* Pamiętaj do karty Multisport/ Fit profit dla dziecka w wieku szkolnym zabierz legitymację szkolną bez tego nie będziesz mógł z niej skorzystać.

 

Dla nastolatka

Jeśli chcesz wejść a nie masz skończonych 13 lat, lub zapomniałeś legitymacji wejście tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

Jeśli chcesz otrzymać bilet ulgowy, zabierz ze sobą stosowny dokument - legitymację szkolną.

Pamiętaj do karty Multisport/ Fit profit dla dziecka w wieku szkolnym zabierz legitymację szkolną bez tego nie będziesz mógł z niej skorzystać.

- Weź klapki, ręcznik i strój kąpielowy.

- Mydło znajdziesz pod prysznicem.

- Długie włosy zwiąż.

 Dla dorosłego

- Weź klapki, ręcznik i strój kąpielowy.

- Mydło znajdziesz pod prysznicem.

- Długie włosy zwiąż.

 

Pamiętaj jeśli masz pod opieką dziecko do lat 13 musisz sprawować nad nim opiekę przez cały czas pobytu na hali basenowej.

Jeśli chcesz iść na saunę, dziecko musi mieć ze sobą dokument potwierdzający jego wiek (powyżej 13 lat), w przeciwnym razie kasjer odmówi Ci sprzedaży biletu na saunę.

Jeśli nie możesz pływać a chcesz zabrać dziecko na basen, weź ze sobą czysty strój sportowy (szorty i T-shirt), wejście na halę basenową po zakupie biletu.

 

Jeśli jesteś studentem, zabierz legitymację.

 

Chcesz otrzymać zniżkę? Zabierz ze sobą odpowiedni dokument potwierdzający uprawnienia do zniżki.

 

Pamiętaj do Karty Multisport/ Fit Profit koniecznie zabierz ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.

 

Osoby, których stan wskazuje na spożycie alkoholu, nietrzeźwe, zachowujące się agresywnie, znajdujące się pod wpływem substancji psychoaktywnych, naruszające godność osobistą innych, nieodpowiednio ubrane, osoby naruszające porządek publiczny, przepisy regulaminu Obiektu oraz instrukcji użytkowania urządzeń znajdujących się w Obiekcie, niestosujące się do zaleceń pracowników obsługi Obiektu, agentów ochrony Obiektu lub służb porządkowych, będą usunięte z terenu Obiektu przez agentów Ochrony Obiektu, a wartość niewykorzystanego biletu wstępu nie zostanie im zwrócona. Pracownicy obsługi Obiektu mają prawo odmówić sprzedaży biletu wstępu osobom nietrzeźwym, znajdującym się pod wpływem substancji psychoaktywnych lub mogącym stanowić zagrożenie lub osobom, które podczas wcześniejszych pobytów naruszyły Regulamin Obiektu.

 

Biuro Obsługi Klienta

(codziennie 9:00-20:00)

tel.: + 48 58 555 85 23

tel. kom. +48 508 263 439

e-mail: bok@aquaparksopot.pl