.

 KręgleKręgleKręgleKręgleKręgle

Urodziny na kręgielni

poniedziałek - niedziela: 40 zł/os


Urodziny to chyba najważniejszy dzień w roku dla każdego dziecka i rodzica!

Dni, tygodnie przygotowań. Czy maluch będzie zadowolony? Czy uda nam się sprostać jego oczekiwaniom? Pragniemy zobaczyć uśmiech radości na buziach naszych pociech. Robimy wszystko aby ten dzień był idealny, aby spełniły się marzenia malucha. Zabawa urodzinowa to nie tylko gry, konkursy, baloniki i tort. W tym dniu możemy dać Naszemu Dziecku najważniejszy prezent – poczucie tego, że jest wyjątkowe.                       

Na kręgielni czeka na Twoje dziecko szalona zabawa! Nieważne czy zaprosisz kilka czy kilkanaście osób, grając w kręgle będziecie się świetnie bawić.
Nic nie szkodzi jeśli nigdy wcześniej nie graliście w kręgle. Zasady gry są przystępne, nawet maluchy są w stanie je zapamiętać i zrozumieć. Bowling to łatwy i nie wymagający specjalnych umiejętności sport. Gra polega na toczeniu kuli po torze i strącaniu kręgli. Łatwość i prostota to powód, dla którego od wielu lat bowling jest tak popularny wśród milionów ludzi. W kręgle może grać każdy, wysoki czy niski, gruby czy chudy, stary czy młody. Trącenie kręgli nie jest skomplikowane, a im lepsze są Twoje rzuty, tym bardziej fascynująca staje się gra. Zasady zdobywania punktów i premii również nie przysporzą nikomu problemów. "Strike" i runda jest zakończona. Jeżeli po pierwszym rzucie pozostały nie strącone kręgle, następuje drugi rzut - tzw. "spare". Gdy po drugim rzucie nadal zostaną nie strącone kręgle, wtedy wynik to tzw. "open frame" - gracz zdobywa tylko tyle punktów ile strącił kręgli.  To najważniejsze reguły, jak widać nie są one skomplikowane. 

 

W ofercie urodzinowej zapewniamy
Za dodatkową opłatą
→ grę w kręgle 
→ kręgle, kule i buty do gry
→ jedzenie
→ malowanie twarzy
→ stół z dekoracją urodzinową
→ opiekę animatora
→ świetną zabawę i niezapomniane emocje
→ zaproszenia urodzinowe dla uczestników
→ turniej bowlingowy z dyplomami
→ szampan bezalkoholowy
→ tort
→ menu do wyboru
→ dyplomy

 

* Rodzice w czasie zabawy podopiecznych mogą wynająć sąsiednie tory w cenie o 15% niższej od podstawowej oraz mają 15% rabatu w barze. Minimalna grupa to 8 osób.  

 ** Istnieje mozliwość przyniesienia własnego tortu - opłata 5 zł za osobę.

Do pobrania

Formularz urodzinki

Regulamin 

 

Rezerwacja torów

Bowling

(w godzinach otwarcia Kręgielni)

tel.: +48 58 555 85 46

Biuro Obsługi Klienta

(codziennie 9:00-20:00)
tel.: + 48 58 555 85 23
tel. kom. +48 508 263 439
e-mail: 
bok@aquaparksopot.pl