Godzina: 19:00 Miejsce: Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

Anna Dereszowska - koncert „Instrukcja obsługi kobiety”

Data: 26.08.2017

Godzina: 19:00

Miejsce: Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

 

Bilety: 49/69 zł do nabycia w BOK Aquapark Sopot

 

“Instrukcja obsługi kobiety” – wyjątkowy recital wybitnej aktorki – Anny Dereszowskiej – wraz z zespołem Febus Wąsaty Trio (mającym na swoim koncie wiele nagród m.in. nagrodę Grammy dla Konrada Kubickiego).

Podczas występu usłyszymy utwory takie jak “Sing sing”, “Miłość Ci wszystko wybaczy”, “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, “Krzyżówka”. Wszystko to przeplatane będzie zabawnymi anegdotami i poradami z dziedziny relacji damsko-męskich.Dowiemy się jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych (np. jak zachować się ma mężczyzna, słysząc pytanie: „Czy nie wyglądam w tym grubo?”), jak udekorować stół na przybycie teściowej, jak dokonać podziału ról w związku, jak pielęgnować rośliny kaktusowate.

 

Oczywiście nie ma jednej, uniwersalnej „Instrukcji obsługi kobiety”, bo i kobiety różnią się od siebie jak płatki śniegu. Potraktujmy temat jako pretekst, bo w końcu wszyscy zdajemy sobie sprawę, że panel sterowania kobiety przypomina wnętrze kabiny dreamlinera, podczas gdy u mężczyzny mamy jedną wajchę z dwiema możliwymi pozycjami – on i off.

Anna Dereszowska – wokal

Urszula Borkowska – kompozycje, aranżacje i fortepian,

Marcin Świderski – saksofony, flet, cajon,

Konrad Kubicki – kontrabas i gitara basowa.

Piotr Maślanka – perkusja

 

Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=w4lacCL2ipU

https://www.youtube.com/watch?v=cLvdIQUP5GE

https://www.youtube.com/watch?v=YGy1CttAsxE