Zorganizujemy niezapomnianą imprezę urodzinową dla dzieci!

Urodziny to chyba najważniejszy dzień w roku dla każdego dziecka i rodzica!

Dni, tygodnie przygotowań. Czy maluch będzie zadowolony? Czy uda nam się sprostać jego oczekiwaniom? Pragniemy zobaczyć uśmiech radości na buziach naszych pociech. Robimy wszystko aby ten dzień był idealny, aby spełniły się marzenia malucha. Zabawa urodzinowa to nie tylko gry, konkursy, baloniki i tort. W tym dniu możemy dać Naszemu Dziecku najważniejszy prezent – poczucie tego, że jest wyjątkowe.                       

Na kręgielni czeka na Twoje dziecko szalona zabawa! Nieważne czy zaprosisz kilka czy kilkanaście osób, grając w kręgle będziecie się świetnie bawić.
Nic nie szkodzi jeśli nigdy wcześniej nie graliście w kręgle. Zasady gry są przystępne, nawet maluchy są w stanie je zapamiętać i zrozumieć. Bowling to łatwy i nie wymagający specjalnych umiejętności sport. Gra polega na toczeniu kuli po torze i strącaniu kręgli. Łatwość i prostota to powód, dla którego od wielu lat bowling jest tak popularny wśród milionów ludzi. W kręgle może grać każdy, wysoki czy niski, gruby czy chudy, stary czy młody. Trącenie kręgli nie jest skomplikowane, a im lepsze są Twoje rzuty, tym bardziej fascynująca staje się gra. Zasady zdobywania punktów i premii również nie przysporzą nikomu problemów. "Strike" i runda jest zakończona. Jeżeli po pierwszym rzucie pozostały nie strącone kręgle, następuje drugi rzut - tzw. "spare". Gdy po drugim rzucie nadal zostaną nie strącone kręgle, wtedy wynik to tzw. "open frame" - gracz zdobywa tylko tyle punktów ile strącił kręgli.  To najważniejsze reguły, jak widać nie są one skomplikowane. 

Przygotowaliśmy 2 oferty, abyście mogli wybrać tę, która odpowiada Wam najbardziej! 

a

Formularz - urodzinki

Regulamin

 

* Rodzice w czasie zabawy podopiecznych mogą wynająć sąsiednie tory w cenie o 15% niższej od podstawowej oraz mają 15% rabatu w barze. Minimalna grupa to 8 osób.